SCROLL
02

Historia sukcesu: Sklep z kawą

Istniejący już prawie 10 lat internetowy sklep z kawą jest jednym z największych w swojej branży. W ofercie można znaleźć nie tylko kawę, ale również i herbatę, oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak kawiarki, czajniki, drippery i wiele innych.

Czytaj więcej

Cel

Skalowanie sprzedaży sklepu przy zachowaniu odpowiedniego balansu kosztów do przychodów. Dodatkowo, podniesienie współczynnika ROAS.

Efekty

26msc okres wykonywanej usługi
593%
wzrost sprzedaży działu handlowego
132,82%
wzrost konwersji sprzedaży
01

Serwis24

Serwis24 to firma zajmująca się naprawą telefonów (głównie marki Apple) oraz laptopów i komputerów. Jest rozpoznawalna w całym kraju, między innymi dzięki przeprowadzaniu skomplikowanych napraw płyt głównych w iPhone. Oprócz działań serwisowych firma świadczy także usługi szkoleniowe w zakresie naprawy telefonów czy obsługi informatycznej dla firm z całej Polski.

Czytaj więcej

Cel

Głownym celem współpracy było odbudowanie widoczności, która została utracona oraz pokrycie nowych zapytań związanych bezpośrednio z branżą klienta. Poza zwiększeniem widoczności mieliśmy na celu zbudowanie wartościowego ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Efekty

14msc okres wykonywanej usługi
2575%
wzrost sprzedaży działu handlowego
400%
wzrost konwersji sprzedaży

Case Studies

Wiele agencji chwali się doświadczeniem w branży i profesjonalizmem, a przedstawianiu oferty często towarzyszą ogólne obietnice. Jakie efekty może przynieść współpraca z naszą firmą? Postanowiliśmy przedstawić case studies, dzięki którym poznasz nasze metody i zobaczysz, jak skutecznie działamy!

Case Study – marketing w Internecie

Case study to opis oraz prezentacja przeprowadzonego projektu. W przypadku pozycjonowania czy kampanii PPC jest to przede wszystkim analiza widoczności/konwersji klienta na przestrzeni danego okresu w odniesieniu do wprowadzonych przez nas zmian. Prezentowane na tej stronie przykłady dowodzą, że wielu rzeczy nie da się przewidzieć, jednak odpowiednie podejście pozwala osiągnąć pożądane efekty.

Case studies – SEO

W przypadku SEO nasze case studies dotyczą oczywiście widoczności w wyszukiwarce, ale również funkcjonalności stron internetowych, nad którymi pracowaliśmy. W wielu przypadkach działania wymagały bardzo dokładnej analizy witryny i oceny zmian wdrażanych w przeszłości (miały one wpływ na niską pozycję w wyszukiwarce). W case studies wskazujemy również, jakie błędy popełniliśmy po drodze oraz dlaczego w niektórych przypadkach efekty były trudne do osiągnięcia.

Case studies – kampanie płatne

Kampanie płatne, czyli PPC, są szczególnie ciekawym zagadnieniem. Wymagają od specjalisty nie tylko odpowiedniego podejścia technicznego, ale przede wszystkim właściwej strategii i analizy działań klienta na przestrzeni ostatnich miesięcy czy lat. Specjalista od PPC nie różni się zbytnio od inwestora giełdowego, ponieważ najważniejszym zadaniem jest inwestowanie budżetu tam, gdzie inwestycja ma najlepszy potencjał zwrotu. W case studies poruszamy kwestie związane z istotnością analizy branży klienta.

Realizacje zakończone sukcesem

Realizacje dotyczące pozycjonowania czy kampanii płatnych są doskonałym przykładem , jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta, jego branży, funkcjonowania strony internetowej oraz technicznej strony wprowadzanych działań. Znajdziesz tutaj ciekawe case studies dotyczące firm z różnych branż. Omawiamy także przypadki, w których łączyliśmy SEO i kampanie płatne w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać budżet.

Case Study marketing – dowód na skuteczność

Efekty naszej pracy sprawiają, że niemal wszyscy klienci przedłużają z nami umowy. Sprawdź już teraz nasze case study i poznaj ciekawe historie z wielu branż. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś poprawić widoczność swojej firmy!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce