SCROLL

Kampanie PPC

Kampanie PPC, czyli Pay Per Click to skuteczny sposób na zwiększenie swoich zasięgów w sieci. Dzięki nim można na bieżąco kontrolować rezultaty pracy i efektywnie zarządzać budżetem. Jeśli szukasz agencji, która zajmie się prowadzeniem kampanii PPC w Twojej firmie, sprawdź naszą ofertę.

Dlaczego warto powierzyć nam
prowadzenie kampanii PPC?

Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania można osiągnąć nie tylko dzięki standardowemu pozycjonowaniu, ale również przy pomocy płatnych kampanii Google Ads (dawniej Google Adwords). Korzystając z usług naszej firmy, masz szansę:

Kontrolować swój budżet – możesz nadzorować, ile wydajesz i jakie osiągasz zyski.

Mierzyć efekty od razu po
uruchomieniu kampanii.

Osiągnąć szybkie rezultaty – reklamy PPC są akceptowane przez Google w ciągu 24-72h, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na pierwsze efekty.

Dotrzeć do wąskiego lub
dowolnie szerokiego grona
odbiorców.

W każdym momencie zmienić frazy kluczowe, grupę docelową oraz budżet.

Ustawić KPI i monitorować wszystkie kliknięcia, a także śledzić zachowania użytkowników występujące po wejściu na Twoją stronę.

Na bieżąco ulepszać witrynę
i dostosowywać ją pod
odwiedzających.

Zbudować rozpoznawalność marki – reklamy PPC sprawią, że Twoja firma będzie kojarzona z konkretną usługą lub produktem.

Zwiększyć ruch na witrynie,
a w efekcie pomnożyć przychody.

Zdobyć przewagę nad
konkurencją.

Zwiększyć zaufanie
do marki.

Kampanie PPC – dlaczego warto
skorzystać z naszej oferty?

Zastanawiasz się, dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie kampanii PPC? Nasza agencja działa już od 11 lat. W tym czasie zdobyliśmy dużą wiedzę i jeszcze więcej doświadczenia! Znamy skuteczne techniki, dzięki którym wypromujemy Twoją firmę. Pomożemy Ci precyzyjnie określić odbiorców reklam i ich potrzeby. Dzięki naszej pomocy na Twoją stronę trafi większa liczba potencjalnych klientów, a w efekcie będziesz mógł cieszyć się znacznym wzrostem przychodów. Ponadto podejmując z nami współpracę, masz szansę pojawić się na samym szczycie wyników wyszukiwania. Pamiętaj, że największą popularnością cieszą się właśnie witryny promowane przy pomocy reklam PPC. Dobrze przeprowadzona kampania pozwoli Ci uzyskać szybki zwrot z inwestycji, ponieważ
w reklamy klikają wyłącznie użytkownicy, którzy rzeczywiście są zainteresowani zakupem
konkretnych produktów lub usług.


Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem kampanii PPC lub chciałbyś poznać więcej szczegółów!

Jak prowadzimy kampanie PPC?

Prowadzenie kampanii PPC składa się z pięciu etapów:

1.

Analizy Twojego profilu biznesowego – na tym etapie poprosimy Cię o podanie informacji o firmie i przedstawienie Twoich oczekiwań oraz potrzeb.

2.

Wyceny projektu – przedstawimy Ci pełną ofertę, poinformujemy o wszelkich kosztach i odpowiemy na Twoje pytania.

3.

Podpisania umowy – jeśli zdecydujesz się na nawiązanie z nami współpracy, przejdziemy do podpisania umowy i ustalenia szczegółów dotyczących kampanii.

4.

Wdrożenia kampanii PPC – rozpoczniemy działania, dzięki którym będziesz miał szansę zwiększyć świadomość marki, zdobyć przewagę nad konkurencją, pomnożyć przychody i zwiększyć widoczność swojej witryny.

5.

Raportowania i przeprowadzenia analizy skuteczności kampanii- współpracując z naszą firmą, możesz regularnie kontrolować efekty i postępy. Będziemy systematycznie dostarczać Ci raporty, z których dowiesz się, jakie korzyści wynikają z naszej współpracy.

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce