SCROLL

Audyt SEO – audyt strony internetowej

Jakie zmiany wdrożyć na stronie, żeby pozycjonowanie było skuteczne? Kompletną listę rekomendacji dostarcza audyt SEO, czyli ocena strony internetowej względem obowiązujących wymagań Google.

Wykonamy dla Ciebie profesjonalną i obszerną analizę Twojej witryny. Nasi eksperci przeprowadzą audyt sklepu internetowego, bloga, serwisu informacyjnego czy portalu. Przeprowadzenie audytu SEO to skuteczny sposób na ocenę stanu witryny i tym samym na poprawę widoczności w wyszukiwarce.

Audyt pozycjonowania

Audyt SEO jest jednorazową usługą, która dostarcza wiele cennych informacji. Raport na temat potencjału Twojej strony www w kontekście widoczności w wyszukiwarce to punkt wyjścia, jeśli na stronie są planowane prace optymalizacyjne. Jest to także dobry sposób na dowiedzenie się, co jeszcze można poprawić oraz jaki jest ogólny stan witryny internetowej. Rekomendacje zawarte w audycie SEO to zbiór wskazówek, których wdrożenie może spowodować:

1.

Większy ruch na stronie internetowej

2.

Wzrost pozycji na istotne frazy

3.

Szybsze działanie strony

4.

Wzrost konwersji

Co zawiera audyt SEO?

Każdy audyt SEO składa się z kilku lub kilkunastu sekcji. Poniżej przedstawiamy przykładowe
elementy audytu strony internetowej:

odpowiednie rozmieszczenie
nagłówków (H1-H6)

właściwe dobranie tytułów oraz opisów meta

odpowiednie stosowanie filtrów produktowych (w przypadku sklepów)

analiza szybkości ładowania się treści na stronie

wskazówki w ramach poprawy powyższego parametru

dobre rozplanowanie crawl budget (maksymalnej liczby podstron, które może zaindeksować robot Google)

wskazówki odnośnie danych strukturalnych (w Google może się wyświetlać nie tylko tytuł domeny i krótki opis, ale również cena czy dostępność produktu w przypadku sklepu)

ocena poprawności ustawienia przekierowań wewnątrz serwisu

W praktyce trudno jest powiedzieć w 100%, jak ma wyglądać audyt SEO. Jest to związane chociażby z typem strony internetowej. Jak widać na powyższej liście, np. stosowanie filtrów produktowych jest ważne dla sklepu e-commerce, ale nie będzie potrzebne dla witryny z ofertą salonu fryzjerskiego.

Audyt SEO – cena

Koszt wykonania audytu strony internetowej jest zależny przede wszystkim od poziomu skomplikowania witryny i związanego z tym nakładu pracy specjalisty SEO. W przypadku niewielkich witryn możliwe jest stworzenie raportu np. w 10h, jednak dla większych portali jest to już kilkadziesiąt godzin. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje audyt SEO dla Twojej witryny, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Audyt strony internetowej
– dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, wiedza na temat aktualnych wymagań
wyszukiwarki i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować audyt SEO, który pozwoli Ci poprawić funkcjonowanie Twojej strony internetowej. Współpracujemy z klientami z wielu branż, dzięki czemu wiemy, na co zwracać uwagę podczas przeprowadzania analizy.

Dowiedz się więcej o swojej witrynie – skontaktuj się z nami!

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce