SCROLL

Pozycjonowanie szerokie – long tail

Long tail to jeden z najczęściej stosowanych modeli pozycjonowania. Pozwala uzyskać świetne efekty, które szczególnie dobrze sprawdzają się w branży e-commerce czy na serwisach informacyjnych, jednak nierzadko stosuje się je także w przypadku wielu innych stron.
Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie na długi ogon!

pasek

Szerokie pozycjonowanie (long tail) – zalety

SZYBKIE

EFEKTY

precyzyjne frazy pozwalają znacznie szybciej zwiększyć widoczność

OPOWIEDNIE

SŁOWA KLUCZOWE

niższa konkurencyjność
słów kluczowych

INTERAKCJA

Z UŻYTKOWNIKIEM

niski współczynnik
odrzuceń

STABILNOŚĆ

OSIĄGNIĘTYCH EFEKTÓW

przez wspomnianą niższą konkurencyjność słów kluczowych, frazy z długim ogonem dłużej utrzymują się na wysokich
pozycjach

WYSOKA

KONWERSJA

skoro dany użytkownik szuka
konkretnego produktu, to
istnieje spore prawdopodobieństwo, że wchodząc na Twoją stronę dokona zakupu

Jak wygląda pozycjonowanie long tail?

SEO w każdym przypadku składa się z trzech filarów – treści, link buildingu oraz optymalizacji strony. To właśnie w unikalnych treściach znajdujących się na stronie zawarte zostają wspomniane wyżej frazy. Co więcej, skuteczne pozycjonowanie wymaga regularnego dodawania kolejnych tekstów. Link building to natomiast pozyskiwanie linków zwrotnych, prowadzących do witryny. Optymalizacja on-site ma poprawić techniczną stronę portalu (np. pod kątem szybkości).

Wszystko to ma na celu dopasowanie strony internetowej do wymagań wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie long tail – cena

Cena pozycjonowania szerokiego jest ustalana indywidualnie i zależy od podejmowanych przez specjalistów działań po uprzedniej analizie strony internetowej klienta oraz witryn konkurencji.

Postaw na profesjonalne
pozycjonowanie long tail!

Żeby pozycjonowanie long tail było skuteczne, konieczna jest właściwa analiza Twojej strony internetowej i wybranie takich fraz, które faktycznie zwiększą ruch na stronie. Podczas współpracy optymalizujemy stronę i reagujemy na aktualizacje wprowadzane przez Google, a nasi copywriterzy tworzą unikalne treści zawierające frazy z długim ogonem. Pracują dla nas doświadczeni specjaliści, a potwierdzeniem naszych działań jest stale rosnące grono zadowolonych klientów oraz case studies.

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce