SCROLL

Pozycjonowanie za efekt

CZYM JEST
POZYCJONOWANIE ZA EFEKT?

Usługa, za którą płacisz dopiero, gdy osiągniesz zamierzone cele? Tym właśnie jest pozycjonowanie za efekt. To model rozliczeń, w którym płacisz agencji, kiedy Twoja witryna jest widoczna w wyszukiwarce w 10 najlepszych wyników wyszukiwania.

JAK DZIAŁA
KONKURENCJA?

Sporo firm oferujących przygotowanie i wdrożenie działań, które mają na celu podbicie pozycji strony w wyszukiwarce Google, pobiera opłaty w momencie, w którym zostaje ona uruchomiona, czyli już działa, ale nie przynosi jeszcze żadnych korzyści.

JAK DZIAŁA
FIRMA ADSHOCK?

My natomiast proponujemy zupełnie inny model rozliczenia.
Pozycjonowanie z płatnością za efekt, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na wypracowywaniu konkretnych efektów. Oznacza to, że zapłacisz za naszą pracę dopiero w momencie, w którym Twoja strona pojawi się w TOP10 wyników wyszukiwania na ustalone słowo kluczowe.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
POZYCJONOWANIE ZA EFEKT?

Ponieważ jest to rozwiązanie skuteczne, bezpieczne i tanie. Często korzystają z niego małe i średnie firmy, które w ten sposób mogą wypromować się w internecie i na równi konkurować z innymi przedsiębiorstwami.

Lokalne SEO kluczem do sukcesu

Płatność za efekt często dotyczy rozwiązań, które nastawione są na pozycjonowanie regionalne. Pozycjonowanie lokalne polega na dobraniu takich fraz kluczowych, które dotyczą konkretnego obszaru. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla firm działających wyłącznie w konkretnych miejscach, które nie oferują np. wysyłki lub proponują specyficzne usługi czy towary. Dla przykładu jedną z fraz kluczowych dla salonu kosmetycznego, który działa w Kielcach i to właśnie tam chce się wypromować, będzie „salon kosmetyczny Kielce”.

Pozycjonowanie lokalne pozwala dotrzeć do większej liczby odbiorców i potencjalnych klientów, którzy znajdują się w pobliżu firmy, np. w tym samym mieście. To też doskonała szansa, żeby przyciągnąć przyjezdnych. Często zdarza się, że turyści, poszukując konkretnego miejsca w danej lokalizacji, wykorzystują właśnie lokalne frazy kluczowe. To rozwiązanie stanowi zatem doskonałą odpowiedź na pytanie, jak promować firmę na rynku lokalnym.

Pozycjonowanie za efekt
– korzyści dla Twojego biznesu

Pozycjonowanie za efekt sprawdza się w przypadku biznesów lokalnych, ale nie tylko. Główne zalety pozycjonowania za efekt:

1.

SKUTECZNOŚĆ

Ten rodzaj pozycjonowania pozwala szybko osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

2.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Nie płacisz za działania, tylko za efekty.

3.

TRANSPARENTNOŚĆ

Pozycjonowanie za efekt charakteryzuje się dużą przejrzystością.
My pracujemy na pozycje w TOP10 = Ty płacisz nam dopiero wtedy, gdy cele zostaną osiągnięte.

Pozycjonowanie za efekt sprawdza się w przypadku biznesów lokalnych, ale nie tylko. Jeśli nie jesteś pewien, czy to dobry model dla Twojej firmy – skontaktuj się z naszymi ekspertami. Darmowa konsultacja pomoże Ci podjąć decyzję i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie!

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce