SCROLL

Szokująco dobre wsparcie WordPress

Posiadasz już stronę internetową lub sklep online? Jesteś zajęty rozwijaniem własnego biznesu? Nie masz czasu na administrowanie stroną internetową? Możemy Tobie pomóc oszczędzić czas
i pieniądze.

Dlaczego warto?

Jesteśmy do dyspozycji, aby rozwiązać wszelkie problemy i udzielić Ci
wsparcia z witryną WordPress.

Umowa
bezterminowa

Transparentne
raportowanie

Bezpłatne wdrożenie
pakietu

W ramach Wsparcia WordPress oferujemy wsparcie i opiekę nad stroną WordPress oraz sklepem WooCommerce. Bieżące wsparcie uwzględniające: zaawansowanie strony, ruch na stronie, zakres wsparcia, oczekiwany czas reakcji na zgłoszenia.

Nieważne jaki problem napotkałeś w swoim blogu WordPress czy sklepie internetowym Woocommerce . Z naszego wsparcia możesz korzystać bez żadnych przeszkód i w każdej sytuacji. Wybierz i zamów usługę pomocy lub opłać abonament i dzwoń.

Co zyskasz?

Jesteśmy do dyspozycji, aby rozwiązać wszelkie problemy i udzielić Ci wsparcia z witryną WordPress.

Stałą opiekę
Twojej strony

Wsparcie w awaryjnych
sytuacjach bez limitu

Monitoring działania
Twojej strony

Profesjonalnie zadbaj
o swoją stronę www

FAQ

Jesteśmy do dyspozycji, aby rozwiązać wszelkie problemy i udzielić Ci wsparcia z witryną WordPress.

Kto i dlaczego potrzebuje usługi Wsparcie strona WordPress?

Każda firma, dla której strona internetowa jest istotnym elementem biznesu potrzebuje profesjonalnego wsparcia administracyjnego. Internet to nieprzewidywalna i stale zmieniająca się przestrzeń. Stała obsługa, sprawne aktualizacje wtyczek i całego systemu WordPress, a także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej pozwalają unikać wielu problemów i dużych kosztów związanych z ich usuwaniem.

Moja strona działa zbyt wolno. Czy możecie zwiększyć jej szybkość?

Jak najbardziej! W ramach wykupionych pakietów otrzymujesz pełne wsparcie naszego programisty, które obejmuje również optymalizację Twojej strony internetowej pod kątem szybkości ładowania. Zależy nam, aby Twoja witryna była szybka oraz responsywna, dlatego optymalizujemy strony do poziomu 90-100 punktów Google Page Speed.

Czy mogę liczyć na pomoc przy pisaniu treści na stronie?

Tak. Opieka WordPress obejmuje także wsparcie profesjonalnego copywritera. Wykona on dla Ciebie korektę tekstów, tak by wyeliminować wszystkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne.

Dlaczego strony internetowe są zagrożone?

Twoja strona internetowa może zostać zaatakowana przez wirusa, trojana lub przez spamerów ukrywających na niej złośliwe linki. Codziennie setki, a nawet tysiące stron internetowych doświadczają problemów, które mogą skutkować nawet ich usunięciem z wyników wyszukiwania Google

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce