SCROLL

Reklama na LinkedIn

Media społecznościowe są dodatkowym miejscem do promowania firmy i budowania relacji z potencjalnymi klientami. LinkedIn to platforma specjalizująca się w relacjach zawodowo-biznesowych, dlatego wyróżnia się wysokim potencjałem reklamowym. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie LinkedIn Ads!

Dlaczego warto być widocznym na LinkedIn?

LinkedIn Polsce posiada kilka milionów zarejestrowanych użytkowników. Jest przeznaczony dla firm oraz osób, które są aktywne zawodowo. Dzięki niemu można szybko sprawdzić, czym zajmuje się dana organizacja, kto w niej pracuje oraz nawiązać relacje biznesowe z osobami z tej samej branży. Dzięki LinkedIn możesz łatwo śledzić nowości i nawiązywać kontakty zawodowe.

LinkedIn Ads – szczegółowe targetowanie

Największą zaletą reklamy na LinkedIn jest możliwość bardzo precyzyjnego określenia grupy docelowej, do której dotrze dana informacja. W ten sposób możemy skierować reklamę do osób pracujących np. w branży IT, muzycznej lub marketingowej. To nie wszystko! Filtry reklamowe umożliwiają ustawienie kampanii, która dotrze np. do firm określonej wielkości lub osób pracujących dla konkretnych organizacji. Co więcej, istnieje możliwość wyświetlania reklamy użytkownikom działającym na rzecz firm o danym stopniu rozwoju (na podstawie wzrostu liczby pracowników).

Przy wybieraniu grupy docelowej można także zawrzeć wymagania w kontekście doświadczenia zawodowego czy pełnionych funkcji (np. reklama wyświetli się tylko pracownikom działu handlowego). Do tego istnieje możliwość wyboru preferowanego wykształcenia, jak i precyzyjnego dotarcia np. do absolwentów konkretnej uczelni.

LinkedIn Ads umożliwia również targetowanie demograficzne, a więc kampania może być przeznaczone dla wskazanej płci oraz grupy wiekowej. Największą część społeczności LinkedIn stanowią użytkownicy w wieku od 25 do 34 lat, dlatego jeśli to grupa docelowa Twojej firmy, tym bardziej powinieneś rozpocząć działania reklamowe na tej platformie!

LinkedIn Ads – dlaczego my?

Reklama na LinkedIn pozwala na dokładne określenie grupy docelowej. Dzięki temu promowana treść trafia wyłącznie do osób, które potencjalnie skorzystają z Twojej oferty lub wejdą z Tobą we współpracę. LinkedIn Ads może wpłynąć także na świadomość marki oraz interakcje.

Nasi specjaliści dokładnie zaplanują strategię LinkedIn Ads dla Twojej firmy. Wcześniej zbadamy Twoje potrzeby, żeby precyzyjnie zdefiniować grupę docelową, co wpłynie na skuteczność promocji oraz oszczędność środków przeznaczonych na kampanię. Dowiedz się więcej i poproś o bezpłatną konsultację z naszymi ekspertami od LinkedIn Ads!

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce