SCROLL

Linkedin Ads

Jeśli chcesz skutecznie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów i zwiększyć swoją widoczność w branży, to nasza usługa prowadzenia kampanii reklamowych na LinkedIn jest idealna dla Ciebie.

LinkedIn jest jednym z najważniejszych narzędzi do budowania profesjonalnych relacji i pozyskiwania nowych kontaktów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych narzędzi i metod:

Skutecznie dotrzesz
do osób z branży, w której działasz

Poprawisz swoją
widoczność w Internecie

Zwiększysz
swoją sprzedaż

Nasz zespół specjalistów zajmie się tworzeniem i zarządzaniem kampaniami reklamowymi na LinkedIn, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań odbiorców.

Wprowadzimy automatyczne monitorowanie efektywności reklam, dzięki czemu na bieżąco będziesz miał pełną wiedzę o jej wynikach.

Z pomocą naszego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, będziesz mógł skutecznie dotrzeć do swoich odbiorców i zwiększyć swoją sprzedaż.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć swoją kampanię reklamową na LinkedInie!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce