SCROLL
02

Historia sukcesu: Sklep z kawą

Istniejący już prawie 10 lat internetowy sklep z kawą jest jednym z największych w swojej branży. W ofercie można znaleźć nie tylko kawę, ale również i herbatę, oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak kawiarki, czajniki, drippery i wiele innych.

Czytaj więcej

Cel

Skalowanie sprzedaży sklepu przy zachowaniu odpowiedniego balansu kosztów do przychodów. Dodatkowo, podniesienie współczynnika ROAS.

Efekty

26msc okres wykonywanej usługi
593%
wzrost sprzedaży działu handlowego
132,82%
wzrost konwersji sprzedaży
01

Serwis24

Serwis24 to firma zajmująca się naprawą telefonów (głównie marki Apple) oraz laptopów i komputerów. Jest rozpoznawalna w całym kraju, między innymi dzięki przeprowadzaniu skomplikowanych napraw płyt głównych w iPhone. Oprócz działań serwisowych firma świadczy także usługi szkoleniowe w zakresie naprawy telefonów czy obsługi informatycznej dla firm z całej Polski.

Czytaj więcej

Cel

Głownym celem współpracy było odbudowanie widoczności, która została utracona oraz pokrycie nowych zapytań związanych bezpośrednio z branżą klienta. Poza zwiększeniem widoczności mieliśmy na celu zbudowanie wartościowego ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Efekty

14msc okres wykonywanej usługi
2575%
wzrost sprzedaży działu handlowego
400%
wzrost konwersji sprzedaży

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce