SCROLL

Branża marketingowa jest jedną z najszybciej się rozwijających, dlatego regularnie na rynku zwiększa się zapotrzebowanie na specjalistów, którzy będą potrafili zaplanować i uruchomić skuteczne kampanie marketingowe. Nasza agencja ciągle się rozwija, a my stawiamy na najlepszych! Jeśli poszukujesz pracy w nowoczesnej, przyjaznej firmie, to doskonale trafiłeś – zapraszamy do kontaktu.

AdShock – oferty pracy

Nasza firma składa się z kilku ściśle współpracujących działów, z których każdy odpowiedzialny jest za inny element kampanii reklamowych.

Interesuje Cię marketing internetowy? Wiesz, na czym polega budowanie skutecznej kampanii w internecie przy użyciu narzędzi, które udostępniają Google czy Facebook? Masz głowę pełną kreatywnych pomysłów, które tylko czekają, aby je wykorzystać? Real time marketing to dla Ciebie bułka z masłem? Rozumiesz, w jaki sposób działa pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach? W takim razie z całą pewnością znajdzie się u nas miejsce dla Ciebie w dziale SEO lub SEM.

Obecnie we wspomnianych działach zatrudniamy ponad pięćdziesiąt osób, jednak nasza firma bardzo szybko się rozrasta. Jeśli chciałbyś podjąć współpracę z naszym zespołem i nie boisz się wyzwań, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli natomiast masz smykałkę do tworzenia wartościowych treści, które potrafią zaciekawić czytelnika i umiesz znaleźć w Internecie rzetelne informacje na temat dosłownie wszystkiego, dział contentu będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Zarówno copywriting, jak i korekta treści odgrywają bardzo ważną rolę w całym procesie tworzenia i prowadzenia kampanii marketingowej. Bez wysokiej jakości treści, sprawdzonych zarówno pod kątem merytorycznym, jak i językowym, nie zadziała żadna, nawet najlepiej przemyślana reklama.

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska

Dołącz do zespołu profesjonalistów

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Przez cały ten czas udało nam się zrealizować skuteczne kampanie reklamowe dla wielu firm z różnych branż. Posiadamy odpowiednie narzędzia, umiejętności i wiedzę, które pozwalają nam wykonywać nasze zadania na najwyższym możliwym poziomie. Dołącz do nas, jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Już dziś stań się częścią agencji adShock! Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się więcej na temat procesu rekrutacji.

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce