SCROLL

Pozycjonowanie sklepów

Sklepy internetowe, które pojawiają się na pierwszej stronie w Google, cieszą się największą popularnością i zaufaniem wśród użytkowników. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost przychodów, dlatego warto postawić na pozycjonowanie sklepu internetowego. W naszej agencji optymalizujemy platformy e-commerce i dostosowujemy je do wymagań wyszukiwarki.

Nie musisz samodzielnie pozycjonować sklepu internetowego – możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą! Sprawdź, dlaczego warto powierzyć nam rozwój Twojego e-commerce.

Jak pozycjonować sklep internetowy?

Metod pozycjonowania stron w Internecie jest bardzo dużo, dlatego zanim wybierzemy jedną z nich:

1.

Przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem, który pozwoli nam dopasować plan działania do profilu jego działalności, lokalizacji, potrzeb i wymagań.

2.

Rozpoczynamy proces pozycjonowania od przeprowadzenia audytu, który pozwala nam ocenić, w jakim stanie znajduje się sklep oraz określi, co można zrobić, żeby poprawić jego widoczność w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie pozornie wydaje się proste, jednak jest to bardzo złożony i długi proces, którego efekty będą widoczne dopiero po jakimś czasie. Dlatego też warto zaufać specjalistom i powierzyć nam pozycjonowanie Twojego sklepu.

Zwiększ sprzedaż w sklepie internetowym! Zamów pozycjonowanie i daj się łatwo znaleźć w Google!

Koszt pozycjonowania
sklepu internetowego

Jest jedna rzecz, która łączy prawdopodobnie każde zapytanie o pozycjonowanie sklepu internetowego – cena. To, ile trzeba zapłacić za taką usługę, jest bardzo istotną kwestią dla naszych klientów. Jednakże, ze względu na charakter i specyfikę takich działań, nie jesteśmy w stanie określić jednego, stałego cennika. Skontaktuj się z nami, żeby otrzymać bezpłatną wycenę pozycjonowania sklepu internetowego.

Skuteczne pozycjonowanie
sklepów internetowych

Jeśli poszukujesz profesjonalnego zespołu, który skutecznie i szybko wypozycjonuje Twój sklep internetowy, to jesteś we właściwym miejscu. Zbudujemy widoczność Twojego sklepu i sprawimy, że zwiększy się jego potencjał sprzedażowy!

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce