SCROLL

Pozycjonowanie

Wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania można osiągnąć nie tylko dzięki standardowemu pozycjonowaniu, ale również przy pomocy płatnych kampanii Google Ads (dawniej Google Adwords). Kampanie PPC, czyli Pay Per Click to skuteczny sposób na zwiększenie swoich zasięgów w sieci. Dzięki nim można na bieżąco kontrolować rezultaty pracy i efektywnie zarządzać budżetem.

Jeśli szukasz agencji, która zajmie się prowadzeniem kampanii PPC w Twojej firmie, sprawdź naszą ofertę.

Jak pozycjonować
sklep internetowy?

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na:

AUDYT

SEO

na tym etapie ocenimy poszczególne elementy Twojej witryny i zarekomendujemy zmiany.

COPYWRITING

SEO

stworzymy wysokiej jakości treści lub zoptymalizujemy pod kątem SEO teksty, które znajdują się na Twojej stronie internetowej.

LINK

BUILDING

pozyskamy dla Ciebie odnośniki
z serwisów zewnętrznych, w celu zmaksymalizowania efektów pozycjonowania osiągniętych przy pomocy optymalizacji witryny.

BUILDING

EFEKTÓW

systematycznie będziemy kontrolować skuteczność naszych działań, a w razie potrzeby wprowadzimy odpowiednie zmiany.

WSPARCIE

I KONSULTACJA

na każdym etapie naszej współpracy będziesz mógł liczyć na fachowe doradztwo z zakresu SEO.

Dlaczego warto powierzyć
nam pozycjonowanie
stron internetowych?

Pozycjonowanie stron www to najlepsze działanie marketingowe i reklamowe, dzięki któremu można skutecznie wypromować witrynę.
Powierzając nam optymalizację strony w internecie, masz szansę:

zwiększyć widoczność swojej witryny w wynikach wyszukiwania i dotrzeć do potencjalnych klientów – dzięki odpowiedniej optymalizacji, content marketingowi ewnętrznemu i link buidingowi, pomożemy Ci poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania na frazy, które wpisują osoby potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

Zdobyć przewagę nad
konkurencją z branży – top
pozycje nie tylko zwiększą ruch na Twojej witrynie, ale również wyróżnią Cię na tle konkurencji. Dzięki naszym działaniom możesz stać się liderem w swojej branży.

Poprawić jakość swojej witryny – strona internetowa to wizytówka marki i to właśnie na jej podstawie klienci często oceniają jakość przedsiębiorstwa i jego produktów /usług. Dzięki naszym
działaniom Twoja witryna będzie
atrakcyjna dla użytkowników,
a w efekcie przyciągnie więcej klientów.

Zwiększyć zaufanie do marki – dzięki naszej pomocy zbudujesz pozytywny wizerunek, a tym samym zwiększyć zaufanie
potencjalnych klientów.

Wzrost przychodów – dzięki
pozycjonowaniu możesz
dotrzeć do dużej liczby klientów, co przełoży się na konwersje.

AdShock – agencja, której możesz zaufać

Jesteśmy agencją, która od lat zajmuje się działaniami SEO. Mamy bardzo bogate doświadczenie i dużą wiedzę z zakresu pozycjonowania stron www, dzięki czemu osiągamy najlepsze efekty. Ponadto stale się rozwijamy. Regularnie uczestniczymy w kursach, konferencjach i szkoleniach, a dodatkowo na bieżąco śledzimy wszelkie nowości z branży SEO. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce