SCROLL

Opinie o nas

Jesteśmy wdzięczni, że niezmiennie cieszymy się Waszym zaufaniem. Mamy nadzieję, że dalej będziemy w stanie spełniać Wasze oczekiwania i że w Waszych oczach dalej będziemy jawić się jako agencja rzetelna, profesjonalna i skuteczna.

Dziękujemy za wszystkie rekomendacje jakich nam udzielacie, poniżej przedstawiamy kilka z nich:

Lucyna MuraszkiewiczSalus Pro Domo

"Profesjonalizm zespołu nie zawiódł nas na żadnym etapie współpracy. Kolejne miesiące potwierdzają rzetelność i pełne zaangażowanie zintegrowanego zespołu..."

Bartosz LampkowskiMBM Solar

"Współpraca z adShock to jedna z lepszych decyzji biznesowych... Kontakt na etapie współpracy ze specjalistą zawsze był bezproblemowy i terminowy"

Grzegorz StudzińskiGlobal Water

"Jestem w pełni zadowolony z efektów uzyskiwanych przez adShock... Bieżące efekty znacznie wykraczają poza początkowe oczekiwania... obsługa jest kompetentna i otwarta na rozmowy. "

Mateusz ŁukasińskiRECOOL

"Z firmą adShock mamy przyjemność współpracować już od 9 miesięcy. Na początku była to współpraca polegająca na pozycjonowaniu za efekt, ale..."

Piotr JurkowskiSaturadrop

"Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę adShock. Już od ponad 2 lat korzystam z ich usług i jest bardzo zadowolony z naszej współpracy..."

Krzysztof TokarskiCOLOR PRESS

Z przyjemnością polecamy firmę adShock jako solidnego i profesjonalnego specjalistę w zakresie pozycjonowanie stron internetowych...

Barbara BalawajderFrancuski Rzeszów

"Działania firmy ADSHOCK pozwalają rozwijać moją własną firmę i zaistnieć w intranecie. Na wsparcie specjalistów można liczyć praktycznie cały czas."

Mariusz CzepiecKMC-Services sp. z o.o.

Z wielką przyjemnością rekomenduję zespół adShock, który przeprowadził proces budowy naszej strony internetowej https://kmc-services.com.pl. Od samego początku, cały proces był realizowany z wielką starannością, kreatywnością i profesjonalizmem.

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce