Reklama

Reklama na Facebooku to obecnie jeden z najskuteczniejszych
sposobów na dotarcie do wybranej grupy potencjalnych klientów.

 

Z Facebooka codziennie korzysta aż 1,4 miliarda ludzi!
Zwiększ obroty Twojej firmy inwestując w profesjonalną reklamę na Facebooku!

Facebook w liczbach:

Takie liczby i częstość oglądania Facebooka mogą dać zdumiewiające rezultaty, które przełożą się na szybkie rezultaty zwiększenia liczby konwersji, bądź wizyt w Twojej witrynie z reklamy Facebook.

Przeciętny użytkownik spędza około 30 minut dziennie na Facebooku i przez ten czas może znaleźć Twoją reklamę, która go interesuje i kliknie w link z reklamą, bądź przejdzie na Twoją stronę internetową, na której dokona zakupu Twojej usługi.

To narzędzie jest bardzo dobre do świadczenia usług reklamowych, dlatego przekaż reklamę w nasze ręce, a my poprowadzimy ją do zwiększenia konwersji na Twoje usługi.

Nie potrzebujemy żadnych danych, wystarczy że dodasz naszą firmę jako moderatora na swoim koncie Facebook reklama, a my zajmiemy się resztą!

Elementy jakie zawierają się w kampanii reklamowej:

Nasze reklamy będą nastawione na sprzedaż i aktywne promowanie Twojej firmy.

Otrzymasz obsługę profesjonalnego studia graficznego, dedykowane kreacje oraz stworzymy przyciągającą uwagę szatę graficzną (cover + avatar).

Nie potrzebujemy żadnych danych wystarczy, że dodasz naszą firmę jako moderatora na swoim koncie Facebook reklama, a my zajmiemy się resztą!

Dlaczego

LOGO6
0 %
klientów przedłuża z nami umowy
0 %
pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników wyszukiwania Google!
0 +
specjalistów ds. pozycjonowania i Google Ads
0 +
lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego
map

Działamy na terenie CAŁEJ POLSKI!

To w jakim mieście znajduję się Państwa firma nie ma dla nas znaczenia. Z powodzeniem od 10 lat obsługujemy Klientów z całej Polski. Z ogromną przyjemnością i maksymalnym potencjałem zaangażujemy się w pozycjonowanie Twojej firmy w Google. Nasza oferta to najlepsze ceny, dedykowany opiekun oraz doświadczony doradca klienta.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zaufali Nam

Szybki Kontakt

black1

ul. Witosa 65
25-561 Kielce

black3
black5

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00-16:00