SCROLL

Facebook Ads

Chciałbyś wypromować swoją firmę za pomocą social mediów, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasi eksperci pomogą Ci w dotarciu do odbiorców za pomocą jednej z najpopularniejszych platform na świecie – Facebooka. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z kampanii Facebook Ads!

System reklamowy Facebook Ads pozwala na tworzenie i zarządzanie reklamami
Zbudowanie skutecznej reklamy na Facebooku nie jest jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Aby mieć pewność, że działania marketingowe przyniosą oczekiwane rezultaty, najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów. Sprawimy, że Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna!

Kampania reklamowa na FB sposobem na skuteczną promocję

Czy wiesz, że codziennie z Facebooka korzysta ponad połowa obywateli Polski? To kilkanaście milionów osób, wśród których mogą znajdować się Twoi potencjalni klienci. Poprzez wykorzystanie kampanii na Facebooku możesz szybko do nich dotrzeć i zaprezentować swoją ofertę.

System Facebook Ads, dzięki zawartych w nim profesjonalnym narzędziom, pozwala przygotowywać i wyświetlać treści reklamowe wybranym grupom odbiorców. Dzięki temu, że każdy użytkownik tego portalu społecznościowego udostępnia na nim olbrzymią ilość informacji (w tym dane demograficzne, zainteresowania czy dane dotyczące odwiedzanych stron). Pozwala nam to na optymalizację i targetowanie reklam właśnie według tych elementów, dzięki czemu nasze kampanie reklamowe na Facebooku są tak skuteczne.

Co zyskasz dzięki reklamie na Facebooku?

skutecznie wykreujesz i zwiększysz świadomość na temat twojej marki

zaktywizujesz użytkowników, co pozwoli osiągnąć określone interakcje (np. polubienia lub wejścia na stronę)

zbudujesz lojalną grupę odbiorców.

Co ważne – Facebook Ads to nie tylko Facebook! Korzystając z tego systemu, mamy możliwość umieszczenia treści reklamowych także na Instagramie i Messengerze oraz w sieci reklamowe Audience Network, dzięki czemu zyskasz jeszcze większe możliwości dotarcia do potencjalnych odbiorców Twoich produktów i usług.

Postaw na doświadczenie i wiedzę

Mamy umiejętności i doświadczenie, które pozwalają nam przygotowywać wyjątkowe kampanie dla naszych klientów. Doskonale wiemy, jak ważne jest w naszej branży wsłuchanie się w potrzeby klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie.

Nasza firma działa już od wielu lat, podczas których odnieśliśmy liczne sukcesy i nawiązaliśmy owocną współpracę z wieloma przedsiębiorstwami. Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę na Facebooku, to znajdujesz się właśnie w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, podczas którego z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty.

Jak zacząć kampanię
w Facebook Ads

Facebook Ads to system pozwalający na reklamę w największym portalu społecznościowym na świecie. Dzięki niemu możemy dotrzeć do tysięcy osób, które mogą być zainteresowane Twoim biznesem. Zobacz, w jaki sposób moglibyśmy rozpocząć!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

Etap optymalizacji reklamy
Facebook Ads

Kampanie są prowadzone według najlepszej wiedzy naszych specjalistów. Każdego dnia opiekun dba o to, żeby optymalizować proces efektywnego wykorzystania budżetu.

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce