Czym jest Google Ads?

Najbardziej popularna forma reklamy płatnej w wyszukiwarce, zwana potocznie linkami sponsorowanymi. Z roku na rok zyskują coraz większą popularność, gdyż pozwalają w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do osób korzystających z wyszukiwarki Google.

Ile to kosztuje?

Kampanię reklamową Google Ads wyróżnia opłata za efekt. Płacisz tylko wtedy, gdy klient odwiedzi Twoją stronę. Na linki sponsorowane możesz przeznaczyć dokładnie taki budżet jaki chcesz, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie dla małych oraz większych firm. Możesz stworzyć kampanię zarówno za kilkaset, jak i za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Korzyści płynące z Google Ads

wallet11

ELASTYCZNOŚĆ FINANSOWA

Przeznaczasz na kampanię dokładnie taki budżet jaki uznasz za stosowny. Może to być zarówno kilkaset, jak i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Płacisz tylko w momencie, gdy ktoś kliknie na link i odwiedzi Twoją stronę.

szybkoscc

SZYBKOŚĆ EFEKTÓW

Nie musisz czekać na efekty miesiącami, tak jak to bywa przy pozycjonowaniu. W momencie rozpoczęcia kampanii Twój link już znajduje się na pierwszej stronie Google.

kontrola

KONTROLA NAD KAMPANIĄ

W każdej chwili możesz zmienić słowa kluczowe lub treść reklamy. Masz dostęp do dokładnych statystyk i wykresów.

Dlaczego

LOGO6
0 %
klientów przedłuża z nami umowy
0 %
pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników wyszukiwania Google!
0 +
specjalistów ds. pozycjonowania i Google Ads
0 +
lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego
map

Działamy na terenie CAŁEJ POLSKI!

To w jakim mieście znajduję się Państwa firma nie ma dla nas znaczenia. Z powodzeniem od 10 lat obsługujemy Klientów z całej Polski. Z ogromną przyjemnością i maksymalnym potencjałem zaangażujemy się w pozycjonowanie Twojej firmy w Google. Nasza oferta to najlepsze ceny, dedykowany opiekun oraz doświadczony doradca klienta.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zaufali Nam

Szybki Kontakt

black1

ul. Witosa 65
25-561 Kielce

black3
black5

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00-16:00