SCROLL

Google Ads to system umożliwiający emisję:

1.

Reklam tekstowych

2.

Reklam wideo na portalu
YouTube

3.

Reklam graficznych w sieci
Google Display Network

Google Ads obejmuje wyszukiwarkę internetową Google, a także sieć reklamową witryn (ponad dwa miliony aplikacji, filmów i aplikacji!). W skład wspomnianej sieci wchodzą m.in. portale takie jak WP czy Onet. System Google Ads działa w tzw. modelu licencyjnym. Oznacza to, że reklamodawcy sami podają kwotę, jaką mogą zapłacić za daną reklamę. Jeśli szukasz agencji, zajmującej się prowadzenie kampanii Google Ads, świetnie trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy cztery rodzaje kampanii Google Ads:

0.1 SEARCH

reklama wyświetla się w wynikach, kiedy użytkownik wyszukuje frazy związane z Twoim produktem lub usługą. Kampanie Search stosowane są w celu zwiększenia wysokiej jakości ruchu na stronie, pozyskiwania leadów, a także poprawy widoczności witryny. Aby odpowiednio zrealizować kampanię Search, należy odpowiednio przygotować strukturę, opierającą się na starannym doborze fraz kluczowych oraz napisaniu ciekawych treści.

0.2 DISPLAY

w tym rodzaju kampanii wyświetlane są reklamy graficzne. Ukazują się one na stronach, które należą do sieci partnerów Google. Doskonale sprawdzają się w realizacji ruchu na witrynie i kampaniach świadomościowych. Aby przygotować skuteczną kampanię Display, należy stworzyć grafikę dostosowaną do wymagań Google.

0.3 PLA (kampania sprzedażowa)

rozliczana jest za koszt kliknięcia, lecz jej celem jest realizacja sprzedaży. Aby ją przygotować, należy skupić się na feedzie produktowym, czyli spisie produktów dostępnych w sklepie. Feed musi zawierać opisy i atrybuty towarów.

0.4 YOUTUBE (kampania wideo)

polega na wyświetlaniu użytkownikom filmów reklamowych nagranych na YT. Ten rodzaj kampanii służy
do budowania wizerunku marki i świetnie sprawdza się w kampaniach świadomościowych (Brand Awarness).

Jak prowadzimy kampanie Google Ads?

Prowadzenie kampanii Google Ads składa się z pięciu etapów:

Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie kampanii Google Ads?

Szukasz firmy, która zajmie się prowadzeniem kampanii Google Ads w Twojej firmie? Powierz to zadanie specjalistom z adShocka! Dzięki naszym działaniom masz szansę:

Precyzyjnie kierować
reklamą

Przyciągnąć więcej
klientów

Kontrolować skuteczność
reklam

Zwiększyć świadomość
marki

Wywrzeć wpływ
na użytkownikach

Szybko osiągnąć
rezultaty

Wyróżnić się na tle
konkurencji

Pomnożyć
przychody

Dzięki Google Ads możesz zaplanować, do kogo mają trafić Twoje reklamy i dotrzeć do potencjalnych klientów. Uzyskasz statystyki, które pozwolą Ci monitorować skuteczność naszych działań. Będziesz mógł kontrolować m.in. liczbę wyświetleń i konwersji oraz współczynnik klikalności.

Jak zacząć kampanię
w Google Ads

Google Ads jest systemem reklamowym pozwalającym na wyświetlanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Z racji tego, że Google pobiera opłatę za kliknięcie, a nie wyświetlenie - jest to bardzo efektywny kanał pozysku potencjalnego klienta. Zobacz, w jaki sposób moglibyśmy rozpocząć!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

Etap optymalizacji reklamy
Google Ads

Kampanie są prowadzone według najlepszej wiedzy naszych specjalistów. Każdego dnia opiekun dba o to, żeby optymalizować proces efektywnego wykorzystania budżetu.

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce