Czym jest Google Ads?

Google Ads, to inaczej linki sponsorowane. Wyświetlają się one w wyszukiwarkach nad i obok tradycyjnych wyników wyszukiwania. Są wytłuszczone i dobrze widoczne. Właśnie tam może znaleźć się Twoja reklama. Linki sponsorowane z roku na rok zyskują coraz większą popularność, gdyż pozwalają w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do osób korzystających najpopularniejszej wyszukiwarki, Google.

Ile to kosztuje?

Kampanię reklamową Google Ads wyróżnia opłata za efekt. Płacisz tylko wtedy, gdy klient odwiedzi Twoją stronę. Na linki sponsorowane możesz przeznaczyć dokładnie taki budżet jaki chcesz, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie dla małych oraz większych firm. Możesz stworzyć kampanię zarówno za kilkaset złotych, jak i za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Korzyści płynące z Google Ads

wallet11

ELASTYCZNOŚĆ FINANSOWA

Przeznaczasz na kampanię dokładnie taki budżet jaki uznasz za stosowny. Może to być zarówno kilkaset złotych, jak i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Płacisz tylko w momencie, gdy ktoś kliknie na link i odwiedzi Twoją stronę.

szybkoscc

SZYBKOŚĆ EFEKTÓW

Nie musisz czekać na efekty miesiącami, tak jak to bywa przy pozycjonowaniu. W momencie rozpoczęcia kampanii Twój link już się znajduje na pierwszej stronie Google

kontrola

KONTROLA NAD KAMPANIĄ

W każdej chwili możesz zmienić słowa kluczowe lub treść reklamy. Masz dostęp do dokładnych statystyk i wykresów.

Dlaczego

LOGO6
0 %
klientów przedłuża z nami umowy
0 %
pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników wyszukiwania Google!
0 +
specjalistów ds. pozycjonowania i Google Ads
0 +
lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego
MP MAP

Działamy na terenie CAŁEJ POLSKI!

To w jakim mieście znajduję się Państwa firma nie ma dla nas znaczenia. Z powodzeniem od 10 lat obsługujemy Klientów z całej Polski. Z ogromną przyjemnością i maksymalnym potencjałem zaangażujemy się w pozycjonowanie Twojej firmy w Google. Nasza oferta to najlepsze ceny, dedykowany opiekun oraz doświadczony doradca klienta.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą klienta. 

Zaufali Nam

Szybki Kontakt

black1

ul. Witosa 65
25-561 Kielce

black3
black5

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00-16:00