SCROLL

Automatyzacja LinkedIn

LinkedIn to jedna z najważniejszych platform biznesowych na świecie. To miejsce, gdzie przedsiębiorcy, specjaliści i rekruterzy mogą nawiązać kontakty, znaleźć pracę lub pozyskać nowych klientów. Jednak zarządzanie profilami i kontaktami na LinkedIn może być czasochłonne i trudne. Dlatego możemy Ci pomóc.

Dlaczego automatyzacja LinkedIn?

Skuteczne
pozyskiwanie klientów

Budowanie
swojej marki

Zwiększanie swojej
widoczności na platformie

Co zyskasz?

  • oszczędność czasu – wolny czas możesz przeznaczyć na inne ważne działania w swojej firmie
  • nowe leady sprzedażowe – z naszą pomocą określisz swoją grupę docelową i zdobędziesz nowych klientów
  • pełną automatyzację swoich działań na platformie – będziesz mógł automatycznie lajkować posty, zapraszać do sieci kontaktów, wysyłać spersonalizowane zaproszenia i wiadomości do członków grup, których jesteś częścią

Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych rozwiązań i zwiększ swoją efektywność na LinkedIn!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce