SCROLL

Case Studies

Wiele agencji chwali się doświadczeniem w branży i profesjonalizmem, a przedstawianiu oferty często towarzyszą ogólne obietnice. Jakie efekty może przynieść współpraca z naszą firmą? Postanowiliśmy przedstawić case studies, dzięki którym poznasz nasze metody i zobaczysz, jak skutecznie działamy!

Case Study – marketing w Internecie

Case study to opis oraz prezentacja przeprowadzonego projektu. W przypadku pozycjonowania czy kampanii PPC jest to przede wszystkim analiza widoczności/konwersji klienta na przestrzeni danego okresu w odniesieniu do wprowadzonych przez nas zmian. Prezentowane na tej stronie przykłady dowodzą, że wielu rzeczy nie da się przewidzieć, jednak odpowiednie podejście pozwala osiągnąć pożądane efekty.

Case studies – SEO

W przypadku SEO nasze case studies dotyczą oczywiście widoczności w wyszukiwarce, ale również funkcjonalności stron internetowych, nad którymi pracowaliśmy. W wielu przypadkach działania wymagały bardzo dokładnej analizy witryny i oceny zmian wdrażanych w przeszłości (miały one wpływ na niską pozycję w wyszukiwarce). W case studies wskazujemy również, jakie błędy popełniliśmy po drodze oraz dlaczego w niektórych przypadkach efekty były trudne do osiągnięcia.

Case studies – kampanie płatne

Kampanie płatne, czyli PPC, są szczególnie ciekawym zagadnieniem. Wymagają od specjalisty nie tylko odpowiedniego podejścia technicznego, ale przede wszystkim właściwej strategii i analizy działań klienta na przestrzeni ostatnich miesięcy czy lat. Specjalista od PPC nie różni się zbytnio od inwestora giełdowego, ponieważ najważniejszym zadaniem jest inwestowanie budżetu tam, gdzie inwestycja ma najlepszy potencjał zwrotu. W case studies poruszamy kwestie związane z istotnością analizy branży klienta.

Realizacje zakończone sukcesem

Realizacje dotyczące pozycjonowania czy kampanii płatnych są doskonałym przykładem , jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta, jego branży, funkcjonowania strony internetowej oraz technicznej strony wprowadzanych działań. Znajdziesz tutaj ciekawe case studies dotyczące firm z różnych branż. Omawiamy także przypadki, w których łączyliśmy SEO i kampanie płatne w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać budżet.

Case Study marketing – dowód na skuteczność

Efekty naszej pracy sprawiają, że niemal wszyscy klienci przedłużają z nami umowy. Sprawdź już teraz nasze case study i poznaj ciekawe historie z wielu branż. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś poprawić widoczność swojej firmy!

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce