SCROLL

Agencja adShock – specjaliści od marketingu internetowego

Jako adShock funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, zawsze stawiając na pierwszym miejscu dobro naszych klientów. Posiadamy wszelkie narzędzia, wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na realizację usług na najwyższym poziomie. Mamy także ogromne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się pozycjonowania zarówno mniejszych, jak i większych stron internetowych, niezależnie od tego, czy są to strony lokalne czy rozbudowane serwisy.

Podejmujemy różne działania, które mają na celu wypromowanie i utrwalenie marek naszych klientów w świadomości ich potencjalnych odbiorców. Wśród realizowanych przez nas usług znajdują się m.in. reklamy mediach społecznościowych (Facebook czy LinkedIn), a także pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google.

Działamy według ustalonego wcześniej z klientem planu, który przynosi konkretne efekty. Taka ścisła współpraca pozwala nam na osiąganie założonych celów. Zapoznaj się z case studies, żeby sprawdzić, w jaki sposób pracujemy na sukces naszych klientów!

Dlaczego warto nam zaufać?

Decydując się na usługi naszej firmy, wybierasz skuteczność i bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób funkcjonują mechanizmy reklamy i potrafimy dostosować kampanię w taki sposób, aby wyciągnąć z niej tyle, ile tylko się da. Podejmowane przez nas działania są całkowicie bezpieczne i w pełni legalne – korzystamy tylko i wyłącznie z autoryzowanych i nowoczesnych narzędzi.

Dla wielu firm bardzo duże znaczenie ma cena takich usług, ale my wiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego nie mamy stałego cennika. Wycena jest dokonywana indywidualnie po konsultacji z klientem i analizie potrzeb oraz oczekiwań.

Jeśli poszukujesz firmy, która przygotuje dla Ciebie kampanię marketingową w Internecie, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zależy nam na Twoim sukcesie!

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

60+

specjalistów ds.
pozycjonowania i Google Ads

11+

lat doświadczenia na rynku marketingu internetowego

95%

klientów przedłuża z nami umowy

85%

pozycjonowanych fraz w TOP10 wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy TOPR:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Witosa 65, 25-561 Kielce