SCROLL

Chciałbyś, aby Twoja oferta dotarła do większej ilości klientów? Zależy Ci na tym, by prowadzona przez Ciebie firma stała się bardziej rozpoznawalna na rynku? Tym, czego potrzebujesz, jest pozycjonowanie stron. Ciechanów to jedno z miast, w których chętnie udzielimy Ci wsparcia, byś mógł rozwijać swoją działalność poprzez skuteczny marketing internetowy, cieszyć się wzrostem zysków oraz popularności.

Na czym polega pozycjonowanie? Ciechanów

Pozycjonowanie stron w Ciechanowie to jeden z nieodłącznych elementów marketingu. Promocja marek i firm już od jakiegoś czasu ma miejsce głównie w Internecie. Wiele osób nie wie jednak, jak się do tego zabrać – nie ma w tym nic złego! Od tego jesteśmy my – firma adShock, czyli zespół ponad 70 specjalistów, którzy wdrożą kompleksowe działania, żebyś mógł szybko zaistnieć w sieci.

Proces pozycjonowania w Ciechanowie skupia się na tym, w jaki sposób wyszukiwarka Google widzi Twoją stronę. Jeśli jest ona atrakcyjna i spełnia określone wymogi, wówczas będziesz wyświetlać się na jednym z pierwszych miejsc wyników wyszukiwania. Aby tak się stało, nasi specjaliści wykonają rzetelny i profesjonalny audyt Twojej witryny, a także zbadają strony konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypracować strategię, która okaże się najskuteczniejsza w Twoim przypadku.

Jakie działania podejmujemy w ramach pozycjonowania stron? Ciechanów

Kiedy już wykonamy audyt Twojej strony, znajdziemy dla niej takie frazy kluczowe, które po umieszczeniu w treściach pozwolą Ci zyskać wielu nowych klientów. Owe frazy to nic innego jak zapytania, które użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę. Im więcej znajdzie się ich w tekstach na Twojej stronie, tym większe prawdopodobieństwo, że Google uzna, że proponowana przez Ciebie oferta jest odpowiedzią poszukiwaną przez internautę.

Nasi copywriterzy przygotują dla Ciebie unikalne i ciekawe treści – w tym opisy poszczególnych produktów, kategorii lub oferty, internetowe wizytówki czy artykuły blogowe na tematy dotyczące Twojej branży. Teksty zostaną napisane zgodnie z wymaganiami. Jednak jeśli chcesz zająć się ich sporządzaniem na własną rękę, chętnie pomożemy Ci uczynić to w taki sposób, aby był on zgodny z zasadami pozycjonowania. W Ciechanowie wiele branż wiąże się z dużą konkurencją. Z tego względu podejmujemy również działania na skalę lokalną. Dzięki nim potencjalni klienci z Twojej okolicy będą mogli Cię znaleźć znacznie łatwiej i szybciej.

By konwersja tylko rosła – pozycjonowanie stron, Ciechanów

Jeśli wcześniej nie interesowałeś się marketingiem internetowym, prawdopodobnie termin “konwersja” jest Ci obcy. Już tłumaczymy! Jako właściciel firmy na pewno chcesz, by klient nie tylko znalazł Twoją stronę, ale został na niej na dłużej i dokonał zakupu lub zamówił usługę. Współczynnik konwersji to nic innego, jak procent użytkowników odwiedzających witrynę, którzy wykonali na niej pożądane przez Ciebie działanie. Oczywiście, im większa wartość tego współczynnika, tym lepiej dla Twojej firmy. Dlatego robimy wszystko, byś był jak najbardziej usatysfakcjonowany w tej kwestii.

W ramach pozycjonowania w Ciechanowie stosujemy więc frazy long tail, czyli na przykład “beżowe buty na obcasie na wesele”. Użytkownik, który wpisuje takie zapytanie w wyszukiwarkę, doskonale wie, czego szuka. Jeżeli na posiadanej przez Ciebie stronie znajdzie się taka fraza umieszczona dostateczną liczbę razy w tekście, Google pokaże internaucie Twoją ofertę. A wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że z niej skorzysta.

Jak widzisz, pozycjonowanie stron w CIechanowie to skomplikowany proces. Jednak adShock posiada ponad 11 lat doświadczenia w świadczeniu tej usługi. Dlatego możesz być pewny, że Twoja firma będzie w naprawdę dobrych rękach.

Zbudujemy zaufanie do Twojej strony i marki – pozycjonowanie, Ciechanów

Google dba o swoich użytkowników i chce im pokazywać jak najlepiej dopasowane treści, które pochodzą z zaufanego źródła. Wiemy, co zrobić, by wyszukiwarka tak właśnie myślała o Twojej stronie. Dysponujemy wieloma wartościowymi domenami – umieścimy w nich teksty, które będą nawiązywać do prezentowanej przez Ciebie oferty oraz zawierać linki prowadzące do niej. Im więcej ich będzie, tym zwróci większą uwagę Google. A wówczas Twój wymarzony sukces jest na wyciągnięcie ręki.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron? Ciechanów

W adShock każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jest to absolutnie konieczne, aby dobrze dopasować charakter działań i ich natężenie do sytuacji firmy, rodzaju branży oraz oczekiwań. Taka strategia zawsze przynosi najlepsze rezultaty. Z tego względu cena naszych usług także jest ustalana indywidualnie. Jej wysokość zależy bowiem od konkretnych słów kluczowych – ich wartości oraz konkurencji na nie – a także działań, które chcesz, żebyśmy podejmowali w ramach współpracy.

Za pozycjonowanie w Ciechanowie możesz zapłacić także dopiero wówczas, gdy osiągniesz określony efekt dzięki naszym działaniom. To rozwiązanie, z którego chętnie korzystają początkujące firmy, niedysponujące dużym początkowym budżetem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – z nami Twój sukces jest na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce