SCROLL

Pozycjonowanie stron Kalisz

W dzisiejszym świecie marketing internetowy to absolutna konieczność, jeżeli chcemy cieszyć się dobrą i stałą pozycją na rynku. Wśród podejmowanych działań najważniejsze jest właśnie pozycjonowanie, czyli optymalizacja strony internetowej pod kątem działania wyszukiwarki.

Komu dedykowane jest lokalne pozycjonowanie stron? | Kalisz

Niezależnie od tego, czy dana osoba jest mieszkańcem miasta, czy tylko je odwiedza, będzie szukała w internecie interesujących ją firm i usług. Dzięki umieszczeniu na stronie fraz kluczowych składających się z nazwy usługi oraz miasta, użytkownik internetu trafia właśnie do Ciebie, ponieważ najlepiej odpowiadasz na jego potrzebę.

Jest to więc świetna opcja dla firm, które pragną zwiększyć swoją widoczność na lokalnym rynku, niezależnie od tego, czy stanowią małe, czy duże przedsiębiorstwo. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, potrafimy wdrażać skuteczne rozwiązania niezależnie od branży.

Na czym polega pozycjonowanie stron? | Kalisz

Pozycjonowanie to szereg kompleksowych i uzupełniających się działań, które razem mają na celu dać długofalowe efekty w postaci uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwaniach. Z czym wiąże się taki cel?

Przede wszystkim jest to optymalizacja witryny pod kątem fraz kluczowych. Nasi specjaliści analizują Twoją stronę, a także strony konkurencji, aby zobaczyć, na jakie hasła pojawiasz się w wyszukiwaniach. Im wyższa jest pozycja, tym większe prawdopodobieństwo, że osoba przeglądająca internet wejdzie w link i zrobi zakupy na stronie lub zainteresuje się usługą.

Za nadanie optymalnej formy treściom prezentowanym w witrynie odpowiedzialni są nasi copywriterzy, którzy stworzą dla Ciebie unikalne teksty, które potencjalny klient przeczyta z zainteresowaniem. Będą to różnego rodzaju treści, z których każdy ma swoją istotną funkcję.

Ponadto dbamy o to, żeby Twoja strona posiadała solidną bazę linków na nią przekierowujących. Dzięki temu zaufanie Google do Twojej firmy rośnie, więc chętniej będzie Cię pokazywać w wyszukiwaniach.

Wszystko to, co nasi specjaliści będą robić dla Twojej witryny, będziesz mógł na bieżąco obserwować w przygotowanym dla Ciebie panelu klienta. Tam znajdziesz informacje na temat postępów w założonym planie, a także wyniki, jakie osiąga Twoja strona w danym rejonie.

Za wsparcie całego procesu pozycjonowania odpowiada nasze ogromne i solidne zaplecze ponad 700 domen, dzięki czemu jego wydajność znacząco wzrasta.

Jakie jeszcze działania podejmujemy, żeby pozycjonowanie było maksymalnie skuteczne?

Dobre SEO to złożona strategia, w której każde działanie wspiera wszystkie inne. Z tego powodu proponujemy naszym klientom wykorzystanie potencjału Google Ads oraz Facebook Ads w promowaniu swojej firmy.

Przynosi to korzyści zarówno w sezonie szczytowym dla danej branży, kiedy mamy szansę efektownie się wybić, jak również w każdym innym czasie jako wsparcie dla całego procesu pozycjonowania i wzmocnienie jego efektów.

Jaka jest cena za pozycjonowanie? | Kalisz

Nie ma na to jednej odpowiedzi. Zróżnicowanie rynku oraz słów kluczowych i nasilenia konkurencji nie pozwala na stworzenie jednego cennika, który będzie adekwatny w każdym przypadku. Chcemy podejść do Twojej sytuacji indywidualnie, aby nasza współpraca mogła przynieść Ci jak największe korzyści.

Koszt takiej usługi uzależniony jest od między innymi od popularności danej frazy kluczowej oraz tego, czy i jakie działania SEO były wdrażane na danej stronie. Mamy jednak dla Ciebie niewątpliwie korzystną ofertę, jaką jest pozycjonowanie za efekt. Taka forma płatności oznacza, że rozliczymy się dopiero w momencie, gdy podejmowane działania przyniosą konkretny rezultat – wcześniej nie zapłacisz ani złotówki!

Pamiętaj, że każda inwestycja w dobry marketing sieciowy zwraca się po czasie, aczkolwiek z efektowną nawiązką. Efekty takich działań widać długofalowo, zwłaszcza jeśli zostały profesjonalnie zaplanowane przez specjalistów. Taką gwarancję otrzymasz, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z Adshock.

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce