SCROLL

Pozycjonowanie stron – Szczecin

Skuteczna strategia marketingowa firmy to w dzisiejszych czasach niewątpliwie klucz do sukcesu. Obecnie najskuteczniejsze działania to te, które prowadzimy internetowo, w tym właśnie pozycjonowanie stron. To właśnie ono przynosi najlepsze efekty w postaci wzrostu widoczności strony w wyszukiwarce, zwłaszcza na rynku lokalnym, co z kolei sprawia, że pula Twoich klientów oraz zaufanie do Twojej firmy zaczynają rosnąć.

Pozycjonowanie za efekt – co to dla Ciebie oznacza?

Pozycjonowanie to proces nastawiony na długofalowy, ale zarazem dość szybki efekt. W ramach naszej współpracy zapłacisz właśnie za widoczne, wymierne rezultaty oraz rozwój Twojej firmy, który przełoży się na zyski.

Zawsze dbamy o to, żeby efekt naszych działań był dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonujący. Przyczynia się do tego liczny zespół specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie rozwiązania optymalne stricte dla Twojej działalności.

Na czym polega pozycjonowanie? | Szczecin

Musisz wiedzieć, że do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć skuteczne strategie rozwoju dla każdej branży, od małych przedsiębiorstw do dużych firm.

Jeżeli Twoja strona nie była jeszcze nigdy pozycjonowana – nie martw się. Zaczniemy od podstawowych działań, mających na celu optymalizację elementów strony, nawet takich, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Sprawdzimy, jak się mają wszystkie istotne dla Google parametry – w tym podział stron w witrynie, meta title czy meta description.

Wykonamy dla Ciebie rzetelny audyt SEO, aby sprawdzić, jak funkcjonują wszystkie czynniki, które mają wpływ na widoczność Twojej strony, a także przeanalizujemy Twoje zaplecze linkowe, żeby sprawdzić, jaką reputacją i zaufaniem cieszy się ona wśród robotów Google.

Pozycjonowanie stron w wykonaniu naszych specjalistów to kompleksowy proces, który uwzględnia działania Twojej konkurencji. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierać takie słowa kluczowe i wdrażać takie rozwiązania, które pomogą Twojej stronie prześcignąć rywali w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie – przyciągnąć większą ilość klientów właśnie do Ciebie.

Następnie nasi zdolni copywriterzy stworzą oryginalne i absorbujące treści, które zainteresują klientów Twoją usługą.

Jaki jest koszt pozycjonowania strony?

Cena za działania związane z tym procesem uzależniona jest zawsze od indywidualnego przypadku, czyli Twoich potrzeb. Znaczenie ma to, jaki efekt pragniesz osiągnąć, a także to, jakie działania z zakresu SEO były prowadzone na Twojej stronie wcześniej.

Pamiętaj, że zapłacisz wyłącznie za widoczne efekty, które dzięki specjalnemu panelowi klienta będziesz mógł śledzić na bieżąco. Uważamy, że kluczem do sukcesu we współpracy z klientem jest komunikacja, dlatego zawsze słuchamy Twoich potrzeb oraz uwzględniamy Twoje ewentualne zastrzeżenia. Chcemy, aby cena, którą zapłacisz za nasze usługi, zwróciła Ci się z satysfakcjonującą nawiązką.

Jakie jeszcze działania obejmuje pozycjonowanie za efekt? | Szczecin

Pozycjonowanie strony WWW poprzez optymalne frazy kluczowe, unikalne treści – my wiemy, że to nie wszystko. Nie pomijamy żadnych, nawet najmniejszych działań, które mogą się przełożyć na Twój sukces.

Z tego powodu dbamy również o to, jak profil Twojej firmy prezentuje się w Google Maps. Zoptymalizowana wizytówka pozwoli Twoim klientom łatwo do Ciebie trafić, a także zainteresować się Twoimi usługami.

Wzrost zaufania Google do Twojej strony sprawi natomiast, że wyszukiwarka będzie chętniej i wyżej pokazywać Cię w wynikach wyszukiwania. Aby tak się stało, zbudujemy dla Ciebie korzystny link-building, a więc upewnimy się, że do Twojej strony będą prowadzić linki wyłącznie z najbardziej zaufanych źródeł.

Zawsze proponujemy, by kompleksowe, lokalne pozycjonowanie stron było uzupełnione o reklamy Google Ads, a także Facebook Ads. Stanowią one bowiem świetne wsparcie dla codziennych działań SEO, ale również przynoszą wiele korzyści w sezonie szczytowym konkretnej branży.

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce