SCROLL

Pozycjonowanie stron – Zielona Góra

Tradycyjne formy reklamy, z racji tego, że nie przynoszą pożądanych skutków, należą już do zamierzchłej przeszłości. Obecnie najbardziej skuteczną formą promowania swoich usług stanowi marketing sieciowy, na który składa się w głównej mierze pozycjonowanie. To właśnie od jego jakości zależy, jak wysoko pokaże się nasza strona w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie – jak bardzo prawdopodobne jest, że potencjalny klient na nią trafi i zainteresuje się ofertą.

Kiedy warto zdecydować się na pozycjonowanie stron? | Zielona Góra

Z takiej usługi warto skorzystać zawsze wtedy, gdy chcemy zapewnić naszej firmie stabilny, satysfakcjonujący rozwój. Odpowiednie pozycjonowanie potrafi sprawić, że Twoje przedsiębiorstwo pojawi się wyżej w wynikach, niż potencjalnie bardziej znane firmy.

Działania SEO dedykowane są każdej działalności, niezależnie od branży, jaką reprezentuje. Projektujemy i wdrażamy skuteczne strategie marketingowe nawet w przypadku, gdy dana firma nie była wcześniej pozycjonowana, dając szansę na wielowymiarowy rozkwit i maksymalne wykorzystanie potencjału.

Na czym polega pozycjonowanie stron? | Zielona Góra

Optymalizacja strony pod kątem funkcjonowania wyszukiwarek to szereg komplementarnych działań, które wzajemnie wzmacniają swoje efekty. Proces pozycjonowania zaczynamy zawsze od wykonania rzetelnego audytu SEO, który ma na celu wskazać, na czym należy się skupić i gdzie wprowadzić niezbędne poprawki.

Dzięki niemu dowiadujemy się również, na jakie frazy wpisywane w wyszukiwarkę pojawia się dana strona oraz jak to wygląda w przypadku konkurencji. Nasi specjaliści dobierają takie słowa kluczowe, których zamieszczenie w treści na stronie poprawia jej widoczność oraz pozycję w Google.

Za tworzenie oryginalnych tekstów i naturalne wplatanie w nie słów kluczowych odpowiadają nasi copywriterzy. Pomoże to zbudować zaufanie do Twojej strony w oczach wyszukiwarki. Co więcej, zadbamy o to, żeby do Twoich treści przekierowywały linki zamieszczane na zaufanych, wysoko spozycjonowanych domenach, których posiadamy duże zaplecze.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że warto polegać na potencjale Google Ads, a także Facebook Ads. Dzięki tym aplikacjom Twoja strona zyska jeszcze więcej klientów i zainteresowania w sezonie szczytowym dla Twoje branży, a na co dzień będzie to doskonałe i nieocenione wsparcie dla reszty działań, które umocni ich efekty.

Utworzymy dla Ciebie wirtualne wizytówki, a także pomożemy Twojej firmie zaistnieć w Mapach Google tak, aby Twoim potencjalnym klientom było łatwo do Ciebie trafić. Te wszystkie działania razem wzięte sprawią, że staniesz się rozpoznawalnym przedsiębiorstwem w wybranym rejonie zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Jaki jest koszt za pozycjonowanie? | Zielona Góra

Z doświadczenia wiemy, że wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Na to, jak będzie wyglądać końcowa cena, składa się bowiem kilka czynników. Nie bez znaczenia są ambicje i oczekiwania danej firmy, a to wiąże się bezpośrednio z tym, jak silna jest konkurencja w  branży.

Od niej uzależnione są także słowa kluczowe. Te, które najczęściej przekierowują użytkownika na stronę i zapewniają mu wysoką pozycję, będą wyceniane wyżej. Warto jednak pamiętać, że inwestycja w działania związane z marketingiem internetowym po czasie zwracają się z pokaźną nawiązką. Z tego powodu warto zdecydować się na wartościowe frazy kluczowe, które mają szansę przynieść najwyższe zyski i wypromować firmę na lokalnym rynku.

Czym jest pozycjonowanie za efekt? | Zielona Góra

Pozycjonowanie za efekt to opcja dla tych, którzy chcieliby się rozliczyć za usługę na podstawie uzyskanych, widocznych rezultatów. Jest to korzystne rozwiązanie dla tych, którzy nie dysponują dużym budżetem w danym momencie, ponieważ do czasu osiągnięcia pożądanych wyników nie płaci się ani złotówki.

Pozycjonowanie stron WWW przez specjalistów Adshock to gwarancja, że wymarzony rozwój stanie się rzeczywistością. Sprawdź, ile możesz zyskać!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce