SCROLL

SEO Poland On Tour w Kielcach!!!


adShock serdecznie zaprasza już w najbliższy czwartek 7 lipca na 1 z 16 cykli spotkań w ramach SEO Poland On Tour!

Interesuje Cię SEO? Chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat? A może po prostu posiadasz własną firmę i zastanawiasz się czy zadbać o jej pozycjonowanie?
Przyjdź, słuchaj i zadawaj pytania ekspertom.

Termin: 7 lipca 2022r. od godz. 18 (przedbiegi barowe już od 17:30)
Miejsce: Czerwony Fortepian, ul. Piotrkowska 12, Kielce

Wystąpią:
1. Robert Niechciał z Vestigio – “Seo Fugazzi”
2. Grzegorz Strzelec z papaSEO – “Człowiek kontra maszyna – Test generatorów treści AI”
3. Wojciech Urban z Delante – “Jak zautomatyzować raport SEO i dlaczego tego nie robić?”
4. Piotr Pałyga z adShock – “Ile kosztuje pozycjonowanie i jak wybrać skuteczną agencję?”

To nie będzie zwykła konferencja! Wydarzenie ma luźny charakter, dlatego oprócz części merytorycznej będzie również część integracyjna. Porozmawiamy na przeróżne tematy, od SEO do … czego tylko będziemy chcieli. A wszystko to przy ochładzających drinkach podawanych zza baru.

Bilety w cenie 30zł do wykorzystania w całości na barze!

Bilety do nabycia na stronie organizatora

Więcej informacji odnośnie wydarzenia:

Jak zacząć
pozycjonować?

Pozycjonowanie jest procesem, który wymaga odpowiedniego dostosowania strony internetowej do wyszukiwarki. Mnogość czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie sprawia, że warto powierzyć SEO ekspertom. Nie lubimy obietnic bez pokrycia, dlatego zawsze rozliczamy się za konkretne, mierzalne prace lub efekty. Stawiamy na skuteczny marketing internetowy!

01

POROZMAWIAJ
Z NASZYM DORADCĄ

Nasz doradca dokładnie przeanalizuje profil Twojego biznesu i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązania z nastawieniem na osiągniecie ustalonego celu!

02

PODPISUJEMY
UMOWĘ

Po zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do sfinalizowania transakcji. Unikamy niedomówień, wszystkie ustalone wcześniej zagadnienia zamieszczamy w umowie.

03

ETAP
POZYCJONOWANIA

Optymalizujemy kod Twojej strony WWW tak żeby był zgodny z aktualnymi standardami Google. Przeprowadzamy działania pozycjonerskie, a Twoja strona pnie się na szczyt wyników wyszukiwania!

04

Etap
raportowania

Wszystkie nasze działania zostaną podsumowane w comiesięcznym raporcie. Staramy się, by jak najbardziej precyzyjnie pokazać Ci naszą pracę i jej efekty!

Dlaczego warto
wybrać adShock?

Nasza agencja interaktywna zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy oferują indywidualne podejście do każdego klienta i potrafią skutecznie zaplanować strategię współpracy. Potwierdzeniem tych słów jest stały rozwój oraz fakt, że znaczna większość umów jest przedłużana. Cały czas śledzimy rozwój branży, dzięki czemu wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mogą zwiększyć Twoją widoczność w internecie.

Jako agencja SEO/SEM dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym Twoja oferta będzie w stanie dotrzeć do dużej liczby Twoich potencjalnych klientów. Postaw na skuteczny marketing internetowy i ciesz się lepszymi wynikami swojej firmy! Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy.

80+

specjalistów ds.
pozycjonowania
i Google Ads

12+

lat doświadczenia
na rynku marketingu internetowego

95%

klientów
przedłuża
z nami umowy

85%

pozycjonowanych
fraz w TOP10
wyników Google!

Zaufali nam

Nasza agencja SEM/SEO miała okazję pomóc już wielu klientom, tym samym wpływając na ich wyniki sprzedażowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów firm, które powierzyły nam swój marketing internetowy.

Partnerzy:

Wspieramy:

Zobacz referencje

Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu z naszą firmą

you are welcome to cooperate with us

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

ul. Podklasztorna 10, 25-738 Kielce